Науково-Виробниче Підприємство «Квант-Ефір»,  створене у 1992 році, є одним із лідерів серед виробників високотехнологічного радіоелектронного обладнання на ринку країн центральної і східної Європи.

Спектр продукції компанії включає в себе рішення в галузі телерадіокомунікацій, радіолокації та радіонавігації (імпульсні підсилювачі та передавачі низької та високої потужності), цифрові та аналогові телерадіопередавачі, антенно-фідерні пристрої та системи, комплексні рішення в області систем моніторингу, приймальні антени для цифрового ефірного телебачення DVB-T2 та інші види радіоелектронного обладнання будь-якого рівня складності.

За більш ніж 25 років діяльності, замовниками «Квант-Ефіру» стали найбільші загальнонаціональні телерадіокомпанії, оператори супутникового зв’язку та телекомунікаційних наземних телемереж України, Білорусії, Молдови, Грузії, Таджикистану, Киргизстану, Азербайджану та інших країнах.

Структура компанії дозволяє їй власними силами забезпечити повний цикл виробництва, включаючи впровадження інновацій і найсучасніших технологій для виготовлення обладнання високої якості, а власні підрозділи сервісного центру забезпечують 24-х годинну підтримку замовників.

В обладнанні, що поставляється підприємством, застосовуються новітні наукові досягнення і технології як за рахунок власних досліджень, так і на базі спільної діяльності з провідними західноєвропейськими і американськими компаніями.

Все обладнання НВП «Квант-Ефір» відповідає вимогам національних та міжнародних стандартів (CCIR, FCC та ETSI) і має необхідні сертифікати відповідності.