Науково Виробниче Підприємство «Квант-Ефір»,  створене у 1992 році, є одним із лідерів серед виробників передавального аналогового обладнання та цифрового обладнання стандартів DVB-T/T2 на ринку країн центральної і східної Європи.

За 20 років діяльності замовниками «Квант-Ефіру» стали найбільші загальнонаціональні телерадіокомпанії, оператори супутникового зв’язку та телекомунікаційних наземних телемереж України, Білорусії, Молдови, Грузії, Таджикистану, Киргизстану, Азербайджану та інших країнах.

Структура компанії та її дочірніх підрозділів дозволяє їй власними силами забезпечити повний цикл виробництва, включаючи впровадження інновацій і найсучасніших технологій для виготовлення обладнання високої якості, а власні підрозділи сервісного центру забезпечують 24-х годинну підтримку замовників.

«Квант-Ефір» забезпечує як поставку окремих зразків техніки, так і комплексну розробку реалізації проектів багатоканальних цифрових ефірних телемереж стандартів DVB-T/T2 з поставкою «під ключ».

Поєднання передового світового досвіду з потужним інтелектуальним і творчим потенціалом спеціалістів компанії забезпечує проведення всіх розробок на найвищому рівні.

В обладнанні, що поставляється підприємством, застосовуються новітні наукові досягнення і технології як за рахунок власних досліджень, так і на базі спільної діяльності з провідними західноєвропейськими і американськими компаніями.

Все обладнання НВП «Квант-Ефір» відповідає вимогам національних та міжнародних стандартів (CCIR, FCC та ETSI) і має необхідні сертифікати відповідності.