Чекаємо на вас
Київ, вул. Деревообробна 5-К
Чекаємо на ваші листи
office@kvantefir.com
Дзвоніть нам
+38 044 531-42-20

Хто Ми Є

Про нас

Поєднання передового світового досвіду з потужним інтелектуальним і творчим потенціалом спеціалістів компанії забезпечує проведення всіх розробок на найвищому рівні.

В обладнанні, що поставляється підприємством, застосовуються новітні наукові досягнення і технології як за рахунок власних досліджень, так і на базі спільної діяльності з провідними західноєвропейськими і американськими компаніями.

З 1998 року на підприємстві прийнята та діє програма забезпечення якості ISO 9001-2001 (сертифікат на систему якості ” UA 2.025.884 від 17.11.2003), спрямована на дотримання вимог стандартів і процедур забезпечення якості на кожному етапі розробки, виробництва, управління і обслуговування.

В обладнанні «Квант-Ефіру» використовуються компоненти таких провідних компаній, як: Motorola, Philips, ST Microelectronics.

Налагодження і вимірювання параметрів обладнання виконується за допомогою комплексу сучасних вимірювальних приладів виробництва фірм Rohde&Schwarz, Plisch, Agilent (Hewlett Packard), Bird та інших.

Все обладнання НВП «Квант-Ефір» відповідає вимогам національних та міжнародних стандартів (CCIR, FCC та ETSI) і має необхідні сертифікати відповідності.

Девіз компанії – «Якість передусім – жодних компромісів за рахунок якості!» – був введений ще 20 років тому, і з того часу компанія жорстко дотримується його, не беручи до уваги витрати часу і коштів.

Для «Квант-Ефіра» якісним є те, що сьогодні – найкраще!