НВП «Квант-Ефір» вже понад 20 років впевнено лідирує на ринку телерадіомовного обладнання України, пропонуючи не лише інноваційне обладнання, а й комплексні рішення.

«Квант-Ефір» виконує роботи з розробки, випуску, комплексного проектування й поставки «під ключ» цифрового і аналогового телевізійного та радіомовного передавального обладнання, надає послуги з проектування, поставки обладнання для систем цифрового телебачення стандартів DVB-T/H, DVB-S, DVB-C для міст, областей та регіонів (включаючи системи DТNG), а також для цифрових телекомунікаційних мереж.

Ми також пропонуємо обладнання для цифрової компресії відео та аудіо сигналів і систем формування цифрових потоків для супутникових, ефірних та кабельних мереж, розподілених цифрових телевізійних систем.

«Квант-Ефір» здійснив низку проектів з виведення на супутник та побудови мереж мовлення для таких провідних українських телерадіокомпаній, як: «СТБ», «ICTV», «Україна», «ТЕТ», «НТН» та інших.

Нами також розроблена модель загальнонаціональної мережі цифрового мовлення DVB-T на базі IP-технологій, яка здобула нагороду на всесвітній виставці обладнання для телерадіомовлення IBC-2006.

 

Основні напрямки системної інтеграції:

 • Розробка проектів та інсталяція «під ключ» телерадіомовних мереж, в тому числі для цифрового мовлення.
 • Проектування і поставка «під ключ» мереж DVB-T мовлення з реалізацією розповсюдження в як в синхронному режимі, так і за допомогою одночастотних ретрансляторів («геп-філерів»).
 • Системна інтеграція обладнання для цифрового мовлення, інтеграція з телекомунікаційними мережами, включаючи ATM та IP-технології.
 • Розробка проектів та поставка обладнання волоконно-оптичних систем передачі цифрових і аналогових відео/аудіо сигналів та даних.
 • Консультації щодо вибору оптимальної конфігурації телевізійного та радіомовного передавального обладнання.
 • Комплексне проектування та інсталяція систем для цифрового мовлення стандартів DVB-T/T2, DVB-S/S2, та DVB-C (Digital Video Broadcasting Terrestrial / Satellite / Cable –стандарти передачі цифрових сигналів в мережах ефірного (наземного), супутникового та кабельного мовлення). Розрахунок покриття для мереж цифрового ефірного (наземного) мовлення.
 • Комплексне дослідження радіопередавального устаткування з видачею протоколів вимірювання параметрів. Підприємство має ліцензію №001235 від 21.01.98 Держкомзв’язку України на вид діяльності «Будівництво і технічне обслуговування мереж теле-, радіо- та дротового мовлення». Роботи виконуються на базі власного сервісного центру, укомплектованого сучасною вимірювальною апаратурою таких провідних виробників, як:  TEKTRONIX, ROHDE&SCHWARZ, AGILENT (HEWLETT PACKARD), BIRD, PLISСH, IFR та інших.

 

Рішення, що пропонує НВП «Квант-Ефір»:

 • Головна станція цифрового мультиплексування телерадіопрограм

Призначена для формування телерадіопрограм та інших мультимедійних послуг з можливістю розповсюдження до передавачів на всій території України з роздачею сигналу через супутник, цифрові радіорелейні лінії, телекомунікаційні мережі на базі протоколів ІР, а також використовуючи можливості ефірної ретрансляції.

 • Регіональна станція мультиплексування
 • SFN мережа
 • Система моніторингу мережі телерадіомовного обладнання

Призначена для централізованого керування теле-, радіопередавачами та іншими пристроями, розташованими на віддалених радіопередавальних станціях та інших об’єктах, в тому числі необслуговуваних.

 • TV через IP

Спеціалістами НВП «Квант-Ефір» вперше в Україні реалізовано проект системи мовлення програм телебачення через комп’ютерну ІР-мережу – «TV через IP», який полягає у можливості перегляду 60 і більше каналів мовної (!) якості (роздільна здатність 720×576, 25 кадрів/сек) за допомогою абонентського обладнання, яке складається з IP-декодера та телевізора, або персонального комп’ютера з програмою-програвачем потокового відео. Фізичним середовищем розповсюдження сигналу є комп’ютерна ІР-мережа (Ethernet, Gigabit Ethernet IEEE 802.3).

 • Мобільна система передачі телевізійної інформації «Репортер-ТБ/Ц»

Призначена для оперативної доставки відеосигналу та відповідних аудіо сигналів від пересувної телевізійної студії до центральної телевізійної апаратної з використанням алгоритму компресії сигналів MPEG-2 та COFDM модуляції.

 • Система цифрової вставки регіональної реклами

Повний контроль над регіональною рекламою.

 • Розширення спектру послуг кабельної мережі

Інтернет, відео- та аудіо-на-замовлення, мережеві ігри, електронні магазини тощо.