Науково-Виробниче Підприємство «Квант-Ефір»,  створене у 1992 році, є одним із лідерів серед виробників високотехнологічного радіоелектронного обладнання на ринку країн центральної і східної Європи.

Спектр продукції компанії включає в себе рішення в галузі телерадіокомунікацій (імпульсні підсилювачі та передавачі малої, середньої та високої потужності), цифрові телерадіопередавачі, антенно-фідерні пристрої та системи, комплексні рішення в сфері систем моніторингу, приймальні антени для цифрового ефірного телебачення DVB-T2 та інші види радіоелектронного обладнання будь-якого рівня складності.

За більш ніж 30 років діяльності, замовниками «Квант-Ефіру» стали найбільші загальнонаціональні телерадіокомпанії та оператори телекомунікаційних наземних телемереж України, *Білорусії, Молдови, Грузії, Таджикистану, Киргизії, Азербайджану та інших країн.

*Починаючи з 24 лютого 2022 року, білорусь зрадила Україну, перейшовши на бік агресора та варвара, що сприяє вбивству українців. Так, з 24 лютого 2022 року, Квант-Ефір повністю припинив співпрацю і розірвав усі контакти з білорусією.

 

Структура компанії дозволяє їй власними силами забезпечити замкнений цикл створення нової техніки: розробку, виробництво, постачання та сервісне обслуговування в режимі 24х7.

Все обладнання НВП «Квант-Ефір» відповідає вимогам національних та міжнародних стандартів (CCIR, FCC та ETSI).

Девіз компанії – «Якість передусім – жодних компромісів за рахунок якості!»